Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Dzięki pracy naszych grafików Twoja strona internetowa stanowić będzie wizytówkę Twojej firmy w Internecie i pozwoli na dotarcie do większego grona potencjalnych klientów. Nasze kreatywne myślenie sprawia, że strony internetowe są nowoczesne i unikalne. 

Projekt graficzny który dla Ciebie stworzymy jest zawsze  ponadczasowy oraz niepowtarzalny. Unikalny adres i szata graficzna dostosowana do układu zawartości dostarczonej przez klienta sprawia, że strona internetowa staje się jedyna w swoim rodzaju.

Dzięki ciągłemu rozwojowi i podnoszeniu kwalifikacji jesteśmy pewni, że nasze wzory stron www są idealnie dostosowane do rosnących wymagań klienta. Wszystkie strony tworzone są zgodnie ze standardami CSS i XHTML oraz budowane na ciągle doskonalonym i bezpiecznym silniku Wordpress. 

Nasze serwerownie są doskonale wyposażone i ciągle monitorowane przez obsługę techniczną portalu. Zapewniamy transfer bez limitu oraz optymalizację strony pod kątem wyszukiwarki Google. Każdy klient za naszym pośrednictwem w każdej chwili może modyfikować poszczególne treści i wygląd strony. 

To wszystko uzupełnia fachowa obsługa opiekunów klienta oraz opiekunów technicznych serwisu. Zapraszamy do zakładki "Kalkulator", gdzie w prosty sposób wyliczysz koszt Twojej wymarzonej strony internetowej.


Tworzenie stron www